Systemy wymiany linków wciąż modny

Era systemów wymiany linków powoli sięga zenitu. Wśród już istniejących mających w miarę ugruntowaną pozycję na rynku a także wśród tych pozostałych, którym wydaje się, że złapały Pana Boga za pięty jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne. Niedawno na PiO ktoś dostrzegł nowy SWL pod adresem Quicklink.pl i rozgorzała nowa dyskusja.

Tu należy dodać, że za kilka dni ruszy kolejny SWL i to wcale nie jakiś tam Quicklink.pl z ledwo setką domen. Na dokładkę będzie to prawdopodobnie system posiadający unikatowy model linkownania - semirotacyjny.

Tu należy zapowiedzieć, że być może w czerwcu przyjdzie nam oglądać kolejny SWL z dobrym zapleczem też osoby dobrze znanej z PiO.

Tu należy dodać, że jedna z firm bedących w top10 na frazę “pozycjonowanie” pyta o koszty wytworzenia SWL (będzie więc następny).

Tu należy dodać, że najmniej dwie kolejne firmy z top20 przygotowują własne SWL.

Należy też dodać, że w głowach wielu na pewno rodzą się takie pomysły… o których nie miałem okazji słyszeć.

Niedługo idea systemów będzie jedna: “Każdy ma swój SWL mam i ja”.

3 Responses to “Systemy wymiany linków wciąż modny”

 1. seotroll Says:

  Tu należy dodać, że darmowy skrypt wymiany linków rotacyjnych z wykresami, przelewami, prowizjami, itp. pierdołami, taki jak na Alink.pl, leży sobie do pobrania dla każdego, wystarczy tylko napisać alink@alink.pl i pozostawić stopkę (albo i nie ;)

 2. Wiem Says:

  Kopia Link-Vault i to bardzo nieudolna.
  156 domen tylko czyli nic.

 3. admin Says:

  Zapomniałem dopisać, że “kujący SWL”, który ma ruszyć ponoć 1.06 ma obecnie nieco ponad 500 domen.
  Spodziewałem się nieco większej ilości :(

Zostaw komentarz