Allegro i erotyka

21.05.2009 Allegro zmieniło podkategorię “Erotyka” na kategorię główną.

Niby nic w tym nadzwyczajnego ale … ale czuję pewien niesmak. Kategoria ta została umieszczona nisko na dole tak jakby miała być mniej widoczna dla oka a z drugiej strony jednak stała się kategorią główną.

Czyżby Allegro bało się utraty klientów z grupy “Moherowy Beret” ? Wszak albo coś jest albo czegoś nie ma - albo wystawiam to jako kategorię główną albo nadal prowadzę politykę “bycia porządnym” i chowam tę kategorię głęboko.

Tolerancji i asertywności nam brak kochani … tolerancji i asertywności!

Kilka dni temu słysząc w słuchawce telefonicznej (rozmowa odbywała się z kolegą, który jest homoseksualistą ):

- … idę zrobić ciepłej herbaty bo się zagrypiłem.

odpowiedziałem: - Ty się ciesz, że to grypa a nie hemoroidy.

Powiecie, że byłem nietaktowny? Oczywiście byłbym, gdybym to powiedział “obcemu” człowiekowi ale w końcu to kolega. Chcecie zapytać czy się obraził? Jasne, że był zaskoczony ale moje wyjaśnienie było banalne: “dlaczego Ty się możesz ze mnie śmiać, że jestem łysy a ja nie mogę z Ciebie, że jesteś homoseksualistą?”. Wyjaśnienie przyjął i żart go także rozbawił.

Tolerancji i asertywności nam potrzeba. Dział ‘Erotyka” jest główny i winien wystąpić w układzie alfabetycznym jak wszystkie inne działy albo nie jest działem głównym. Obecne “wyróżnienie” znów umieściło ten dział w sferze “tabu”.

Zostaw komentarz