O blogu

Kim jestem?

Tego nie ujawnię - a przynajmniej nie dobrowolnie. Ci, którzy odnajdą mnie w sieci niech się cieszą - mnie wystarczy świadomość, że moi potencjalni klienci nie będą mnie wiązali z tym blogiem.

Blog powstał w przypływie emocji związanych z przeglądaniem ściemy proponowanej przez niektóre firmy z top 10 na frazę “pozycjonowanie”.

Co w nim zawrę ?

Postaram się ujawnić niektóre fakty SEO, obalić niektóre mity SEO, podrażnić innych swoimi poglądami a nader wszystko uświadomić potencjalnych klientów usług SEO na tyle by mieli mniej dylematów przy wyborze usługodawcy a także po to by potencjalni klienci SEO zrozumieli, że prawdziwej usługi SEO nie da się kupić ani za 8,99 na Allegro ani nawet za 100 czy 200 zł. Innymi słowy będę dążył do tego by ci co płacą takie “drobne” nie twierdzili później, że SEO nic nie daje (choć muszę zgodzić z nimi, że takie SEO jakie oni zamówili - niewiele daje).

Jednym z działów będzie: “Przychodzi klient po SEO” - tu zawrę własne i zasłyszane doświadczenia. Inne działy także zostaną zaczerpnięte z życia.

Tyle wstępu.

W razie potrzeby kontaktu zapraszam na adres e-mail blog[]fakty-mity-seo.info (wszelkie informacje mile widziane). Uprzedzam jednak, że nie będę odpowiadał na pytania postawione w mailach za to bardzo chętnie podyskutuję na blogu.

Materiały tu publikowane są mojego autorstwa. Nie zezwalam na kopiowanie w całości moich artykułów a cytowanie wymaga linka zwrotnego (bez “nofollow”) wskazującego na źródło (prawo cytatu).

Dziękuję wszystkim za każdy czas poświęcony temu blogowi.